Best Model Türkiye

0
605
Best Model Türkiye

Best Model Türkiye

Best Model Of Turkey ve Best Model Of The Word’un kurucusu Erkan Özerman tarafından bu yıl 31. Best Model Türkiye organizasyonu 16 Ekim’de gerçekleştiriliyor.

“Türkiye’nin En İyi Mankeni Yarışması” gala gecesi, 16 Ekim 2018 Salı günü Torun Center Artı Sahne’de düzenlenecek.

31. Best Model Türkiye yarışmasının yarı final ikinci etabı önceki gece SUDATUR Gemisi’nde muhteşem bir geceyle gerçekleşti.

Gecenin takdimini Ece Gürsel ve Can Ceylan yaptı.

50 kız 50 erkek yarı finalist Best Model Türkiye Finalisti olmak için ünlü isimlerden meydana gelen jürinin karşısına çıktılar.

Koreografiyi Tamer Kurter ve Lee Alexander’ın birlikte yaptığı gecede yarışmacılar Argento mayolarıyla yürüdüler Yıldırım Mayruk, Fevziye Çamer, Alper Aslanoğlu, Muammer Kapucuoğlu, Gönül Yazar, Tülin Ersöz, Hülya Yiğitalp, Merih Ergürbüz, Fevziye İnalp, Dr.Günsel Şurdum Avcı, Ömer Gümüş, Zeynep Gümüş, Serpil Bağrıaçık, Ahmet Baydar, Erdoğan Sezgin, Selin Boronkay, Efe Sorarlı, Onur Seyit Yaran, Almila Özerman, Yılmaz Kunt, Ela Yörüklü, Burcu Kavalı, Aslıhan Karalar, Parıl Erdem, Uygar Taze, Selen Kılıç ve pek çok ünlü isim jüri üyeliği yaptılar. Best Model Türkiye

Hava şartlarına rağmen 500 kişinin geldiği geminin iki katı da doluydu. Final gibi muhteşem bir yarı finaldi. 1500 genç arasından 15 kız 15 erkek için jüri oylama yaptı. Final 16 Ekim’de yapılacak gala ile belirlenmiş olacak. Best Model Türkiye

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here