Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı

0
179
Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı

Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı 6 – 7 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde

2005 yılından itibaren aralıksız her yıl sektör temsilcilerini buluşturan Türkiye Çağrı merkezi Konferansı ve Fuarı, 14. Yılında son kez katılımcılarını ağırlayacak.

14 yıllık süre içinde, Çağrı merkezlerinin tek yönlü iletişimden  çok kanallı iletişim merkezlerine dönüşme sürecine ve teknolojik gelişimine tanıklık eden bu organizasyon, aynı zamanda birçok yeniliğin sektörle buluşturulduğu bir platform oldu.

6-7 Kasım tarihlerinde Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan konferans ve fuar, sektörü ileri taşıyacak yeni işbirliklerine hız vermek üzere yurtiçi ve yurtdışından çağrı merkezlerini, altyapı ve hizmet sağlayıcıları bir araya getiriyor.

2 gün süresince 1500’e yakın ziyaretçiyi aynı çatı altında buluşturan Çağrı Merkezi Fuarı’nın yanı sıra eşzamanlı olarak gerçekleştirilen konferansta 20’nin üzerinde konuşmacı tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Konferans ve Fuarın son yılında ana tema “Teknoloji” olacak.

Türkiye’nin en prestijli çağrı merkezi etkinliği olarak gerçekleştiren Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı bu yıl “teknoloji” ana temasıyla gerçekleşiyor.

Çağrı Merkezi Teknoloji Konferansı ve Fuarı kapsamında, yakın gelecekte çağrı merkezlerinin de içinde olduğu birçok sektörü dönüştürecek olan gelecek nesil teknolojiler ve dönüşümün etkileri faklı oturumlarda ele alınıyor. Sektörün geleceğini şekillendirmesi beklenen gelişimler konferansın ana başlıklarını oluştururken, sektöre dair hizmetler sunan kurumların stantlarıyla yer aldığı fuar ise yeni dönem teknoloji çözümleri sunan firmalara ev sahipliği yapacak.

Yeni nesil dijital müşteri deneyimi, sayısal dönüşüm, Çağrı Merkezi çalışan performansının, yapay zeka ile optimizasyonu ve arttırılması, self servis kanallar, blockchain, nesnelerin interneti, siber güvenlik alanında yaşanan son gelişmeler ve yakın gelecekte iş stratejilerine yön verecek teknolojik gelişmeler, konunun uzmanlarınca tartışılacak konular arasında yer alıyor.

Bu yılki ana teması “Teknoloji” olan 14. Contact Center Konferansı, Türkiye’deki sektör temsilcilerinin dünya çapındaki trendleri takip edebilmelerine olanak sunarken, 20’nin üzerinde farklı konuşmacı sektörün gündemini belirleyen konularda tecrübelerini paylaşacak.

Webnak Lojistik kurucusu ve Melek Yatırımcı Hasan Aslanoba, Tubisad yönetim Kurulu Üyesi Cenk Kıvılcım, Dell EMC Genel Müdür Sinan Dumlu Cisco İşbirliği Çözümleri Satış Müdürü Pınar Yıldız Budakoğlu, Tempo Çağrı Merkezi, Genel Müdür, Cemal Akar, Onicorn Genel Müdür Deniz Erol, Kimlic Genel Müdür Gökhan Seçkin T-Soft Genel Müdürü Ömer Arıkan, Pisano, CEO’su Özkan Demir, Tink Koleji Kurucusu Zeynep Dereli, Habertürk Teknoloji Editörü Cem Sümbül, tazi.ai Kurucu Ortağı, İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi Öğretim Üyesi Zehra Çataltepe, NCR Ürün Müdürü Ahmet Uzun, Mediatel Data Kurucu, Genel Müdürü Dan Mazilu, Nixxis, CEO’su Luc Francis Jacobs, Oracle Bulut Bilişim ve Strateji Direktörü Mehmet Gökmen, Microsoft Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, LOGO Cyber Security Genel Müdürü Murat Apohan, Av.Kadir Kurtuluş, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Aslan ve SYS Genel Müdürü Tümer Gürkök konferansın bu yılki konuşmacıları arasında yer alıyor.

Sektörün önde gelen kuruluşları bu fuarda buluşuyor.

Sektör temsilcileri için yoğun bir bilgi alışverişi ve paylaşım fırsatı sunan fuar, yerli ve yabancı sektör profesyonellerini aynı çatı altında buluşturarak yeni işbirlikleri ve yatırımlar için önemli bir ortam oluştururken, sektör firmalarına ürün ve hizmetlerini tanıtma, rakiplerini tanıma ve hizmetlerini bu yönde konumlandırma olanağı sunuyor.

Katılımcı ve ziyaretçi profilini çeşitlendirerek sektöre yeni oyuncuların kazandırılması amaçlanan organizasyon, son 13 yılda rekabetin ve kalitenin artırılması ve bu anlamda sektörün gelişmesinde önemli rol oynadı.

Cisco, Call Center Life, Mediatel Data, NCR ve Nixxis’in katkılarıyla ’un katkılarıyla gerçekleşen Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı sektör içi iletişimin geliştirilmesi açısından da önemli bir boşluğu doldurmaya devam ediyor.

2005 – 2017 yılları arasında 150’yi aşkın farklı kuruluşun standlarıyla yer aldığı fuar, 10:00 – 17:00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Ayrıca, KOSGEB destek programında yer alması nedeniyle tüm küçük ve orta ölçekli firmalar, önemli bir maliyet avantajıyla bu platformda yer alma fırsatına sahip olabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here