İkinci Türkiye – Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri

0
191

İkinci Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri 

BHS Group Atakan TAŞUR ve Can Medya Grup Aysel NAZIM’ın 2. kez düzenlediği Türkiye & Azerbaycan kardeşlik ödülleri gecesi 18 Aralık Salı akşamı “Eresin Hotel Topkapı”da sahiplerini buluyor.

Bu sene 2.kez gerçekleştirilecek olan, 2. Türkiye & Azerbaycan kardeşlik ödülleri gecesi iki ülkenin Siyaset, İş Dünyası ve Sanatçılarını bir arada buluşturmayı hedefliyor.
18 Aralık 2018 Salı akşamı ödüllerin sahiplerini bulacağı gecede, Azerbaycan tarafından heyecanla takip edilmektedir. İki kardeş ülkenin bir arada bulunacağı bu anlamlı geceyi Azerbaycan’ın en çok izlenen kanalı ATV ekrana getirecektir.

Geçtiğimiz sene Aralık ayında 1.si düzenlen Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi, birçok ünlü isimler ile iki ülkenin basınında büyük yankı uyandırmıştı. İkinci Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri

Bu önemli organizasyonun amacı; iki kardeş ülkenin enlerini bir arada toplayarak, birlik ve beraberliğimizi tüm Dünya’ya yaymaktır. Müzik, TV, Sanat ve İş Dünyası’nın en iyilerinin ödüllendirileceği geceye Azerbaycan’ın ve Türkiye’nin tanınmış simaları da gecede yer alacaktır. Seren Serengil, Yılmaz Morgül, Cengiz Semercioğlu, Yaşar İpek, Wilma Elles, Selin Ciğerci, Ezo, Hakan Peker, Altan Gördüm gibi isimlerde katılan isimlerin arasındadır.

2.Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödüllerinin genel koordinatörlüğünü Evo Grup sahipleri Evren Yaşlak ve Evrim Yaşlak yaparken, sunuculuğunu da Merve AKINCI & Shahriyar ABİLOV üstlenecektir. İkinci Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here