İstanbul Mobilya Fuarı

0
189
İstanbul Mobilya Fuarı

Türkiye’nin en seçkin mobilya markaları CNR Expo’da buluşacak!

Türkiye’nin en seçkin mobilya markalarının yer alacağı Furniture İstanbul 6-11 Kasım 2018 tarihleri arasında, ihracatın merkezi CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını açacak.
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve MOSDER tarafından organize edilen Furniture İstanbul Fuarı’nda Türk mobilya sektörünün en seçkin örnekleri sergilenecek. Ürün gruplarına göre ayrılan salonlarda düzenlenecek olan Furniture İstanbul’un ziyaretçileri bu sayede aradığı ürünlere zaman kaybetmeden ulaşabilecek, benzer ürünleri bir arada görerek kolayca karşılaştırma yapabilecekler.
Türk mobilya sektörünün uluslararası konumunu daha yukarılara taşımak için organize edilen Furniture İstanbul, mobilya ihracatının büyük bir bölümünü gerçekleştiren firmaların katıldığı, Avrasya’nın en büyük mobilya fuarı olma hedefi ile düzenleniyor.
Yeni koleksiyonların ilk kez sergileneceği, tasarım ve inovasyon odaklı bir yaklaşımla organize edilen Furniture İstanbul’un tanıtım ve pazarlama çalışmaları CNR Holding’in alanlarında uzman ekibinin yanı sıra Dubai ve Londra’daki ofisleri ve 128 yetkili acente ağı üzerinden yapılıyor. Türkiye’nin en kapsamlı alım heyeti organizasyonu ve B2B ikili iş görüşmelerinin yapılacağı Furniture İstanbul’un rekor ihracat hacmine de ulaşması bekleniyor.

Türkiye’nin en önemli markalarının katıldığı Furniture İstanbul’da, dünyanın en önemli tasarımcıları, bugünün ve geleceğin mobilya trendlerini seminerlerle paylaşacak. Bu tasarımcılardan biri de İtalyan FEDERICO DELROSSO.

1964 yılında İtalya Biella’da doğan mimar ve tasarımcı FEDERICO DELROSSO, 1996 yılında Milano Politeknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. Kendini 2001 yılından beri Milano’da bulunan Federico Delrosso Architects Studyo’da ürün tasarımlarına adamış olan Delrosso, uluslararası çok sayıda ödüle sahip.

Doğal çevreye, kentsel içeriğe ve mekanların ruhuna saygı duyan, mekanların hatırasındaki enerji ve bilinçli parmak izine yoğunlaşan Federico Delrosso, projelerini minimalist ve natüralist bir yaklaşımla nitelenen rafine bir hafiflikle tasarlıyor.
Siz de CNR Holding’in uluslararası networkünü kullanarak dünya pazarlarına açılmak, yeni iş bağlantıları kurmak ve iş hacminizi genişletmek istiyorsanız Furniture İstanbul’da yerinizi ayırtın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here