John’s Coffee

0
286
John's Coffee

JOHN’S COFFEE,  1995 yılında, Türkiye’yi Dünya Kahveleri ile tanıştıran ve Türkiye sevdalısı bir Danımarka’lı olan John Sytmen tarafından kurulmuş ve ilk mağazasını İstanbul Nişantaşı’nda açmıştır.

John Sytmen, 2007 yılında JOHN’S COFFEE’yi satarak perakende sektöründen çekilmiş; ancak Türk kahvesinin Dünya’da kişilik kazanması ve tescillenmesi çalışmalarında başı çekmiştir.

JOHNS’S COFFEE, Türkiye’deki ilk Dünya kahveleri mağazası olmasına rağmen zincirleşmemiş ve butik bir kahve dükkânı olarak faaliyetini KRC GLOBAL Ltd. Şti. çatısı altında İstanbul Kozyatağı’nda sürdürmektedir.

Ülkemizde şu anda binlerce kahve dükkanı, onlarca yerli ve yabancı kahve zinciri markası altında veya tekil olarak faaliyet göstermektedir.

Bu kadar çok rakip arasından tercih edilir hale gelmek ve orada tutunmak, öncelikle büyük çabalar, hatasız ve geleceğe odaklı stratejiler ve zaman gerektirir.

JOHN’S COFFEE, bu hedefe ulaşmak için küllerinden doğacak ve yepyeni bir sistemle sektördeki yerini alma hedefindedir.

İş konseptinde koşulsuz müşteri mutluluğu olan, her müşterisi ile birebir ilgilenen JOHN’S COFFEE tam anlamıyla butik hizmet vermektedir.  Günümüzde müşteri odağı kavramından uzak hizmet veren işletmelerden farklı olarak, hizmette duygusallık ve insan odaklı bir müşteri politikasını benimsemiştir.

Önümüzdeki dönem hedeflerinde yer alan “Coffee Shop” mekanlarını, özellikle insan trafiğinin yoğun olduğu yerler ile sosyal alanlara yakın noktalar olarak belirleyen JOHN’S COFFEE, 2019 yılındaki hedefi 5 “Coffee Shop” açılması yönündedir.

JOHN’S COFFEE

Kozyatağı – 0850 214 76 95

www.johnscoffee.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here