Let’s Club Spor Salonu

0
210
Let's Club Spor Salonu

Bildiğimiz gibi yaz aylarının sonuna yaklaştık. Ancak bir çoğumuz ister istemez havaların sıcaklığı , tatil rehaveti ve bunun gibi sebeplerden dolayı spor yapmayı ve düzenli beslenmeyi ihmal ettik. Bazılarımızda “ tatilde keşke yediklerime biraz daha dikkat etseydim” veya “ egzersiz yapsaydım “ demiş bile olabilir…

Spor yapmamak ve sağlıksız beslenmek eninde sonunda bir pişmanlığa dönüşüyor , işte bu sebeple tatil dönüşleri ve yaz sonlarında aklımıza hep “ spora başlamalıyım “  , “ nereye üye olsam “ gibi sorular ve ünlemler geliyor.

2013 yılında Let’s Club ailesi olarak kendimize bir hedef koyduk. Spor yapmanın bir yaşam biçimine dönüştürülmesi gerektiğini amaçladık. Hem bilimsel metotlarla hem de işin içine eğlenceyi ve sosyalliği katarak gerçek bir spor kulübü olabilmenin mümkün olduğunu ispatladık. Büyük bir aile olduk. Toplamda 15.000 m2 lik geniş bir aktivite yelpazesine sahibiz açık-kapalı havuzları 3000 m2 geniş bir fitness alanı en son trend spor etkinlikleri, dünya şampiyonu eğitmenleri ayda 200 saatin üstünde gurup egzersizi programları cafe-restaurant, spa, çocuk kulübü güneşlenme alanları kuaför salonları gibi sadece bir spor merkezi değil aynı zamanda gerçek bir yaşam merkeziyiz. Sporu bir yaşam biçimine dönüştürebilmek için etkinlik takvimimizi her geçen gün genişletiyoruz.

Spor kulüplerinin farkındalık ve sosyal sorumluluk projelerinde önemli rol alması gerektiğini düşünüyoruz. Biz de üzerimize düşen bu önemli görevle engelli sporcularımıza, profesyonel sporculara, yardım kuruluşlarına ve sokak hayvanlarına kadar bir çok konuda maddi ve manevi imkanlarımız ve insan kaynağımz ile destek olmaya çalışıyor ve farkındalığı arttırmayı hedefliyoruz.

Sporun birleştirici gücünü kullanarak daha iyi standartlarda bir yaşam oluşturmak tüm spor camiasının üzerinde bir sorumluluktur.

www.letsclub.com.tr
(0216) 575 54 54

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here