Serhat Kaynarpınar ile Erkek Modası

0
172
Serhat Kaynarpınar ile Erkek Modası

Serhat Kaynarpınar ile Erkek Modası

Serhat Kaynarpınar ile Erkek Modası | Tahmin ediyoruz ki birçok insan moda kelimesini kullanırken içten içe bu kelimenin anlamca farklı kullanımları olduğunu düşünmüştür.

Evet! Moda bilinen anlamıyla sadece, “dönemin popüler giyim tercihleri” anlamına gelmez. Akıllardaki bu belirsizliği gidermek, meraklısına modayı tanımlamak ve internetteki moda kavramını yeterli derecede anlatan bir kavramın olmayışının yerini doldurmak amacı ile size modayı anlatmak, modadan bahsetmek ve modayı tanımlamak istedim.

Erkekler 2018 – 2019 Sonbahar-Kış sezonunda yazdan kalma tüm renkleri kullanacaklar gibi gözüküyor. Markalara ve tasarımcılara baktığımızda kırmızı, mavi, turuncu gibi renkler “renk kolajları” oluşturarak alternatifler üretmeye yardımcı oluyor.

Erkek modasında karşımıza ince ve kalın kumaşlarla çıkan trikolar, bu sezon erkekleri şıklığa boğuyor. Hem spor hem şık kombinler ile kullanılan trikolar sayesinde erkekler stil sahibi olmanın da ötesine geçiyorlar.

İster salaş bir hırkanız olsun ya da boğazlı düz bir kazağınız, her iki şekilde de bu sezon erkeklerin modasında ön sıralardasınız demektir. Bu kazakları isterseniz jeanleriniz ile isterseniz kumaş pantolonlarınızın üzerinde kullanın. Her duruma uyum sağlayan bu parçalarla kadınların başını döndürecek ve modanın içinde olduğunuzu hissedeceksiniz.

Aynı Renk Giyinmek İyi Giyinmek Değildir!

En yanlış bilinen şeylerden biri de budur.  Etrafınızda bolca beyaz gömlek ile beyaz kot pantolon giyen erkekler görürsünüz. Oysaki bu en çok yapılan yanlışlardan bir tanesidir. Aynı renk giyinmek belki çok kolay olduğundan çok fazla tercih edilir ama çok sıkıcıdır.

Retro görüneceğim derken komik olmayın!

Retro görünmek son zamanlarda revaçta ama retro görüneceğim derken komik görünmemek için dikkat edin. Serhat Kaynarpınar ile Erkek Modası

Vücudunuzu tanıyın, ona göre giyinin!

Fit bir vücudunuz yoksa salaş ve sert gösteren deri ceket, dökümlü kazak gibi kıyafetlerden kaçının, aksi halde çekici görüneyim derken itici görünürsünüz. Serhat Kaynarpınar ile Erkek Modası

Serhat Kaynarpınar
Model
İnstagram: serhatkaynarpinar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here