Tuğçe Yağmur ile Moda

0
214
Tuğçe Yağmur ile Moda

TUĞÇE YAĞMUR İLE MODA

Hiç eskimeyen deri modası bu kışın gözdeleri arasında yer alıyor. 2019 kış kreasyonunda birçok marka; deri kıyafetler, deri ceketler, deri çizmeler ve deri aksesuarları tercih ediyor. Özellikle siyah, lacivert, kahverengi ve beyazlar ön planda..Derinin bir diğer muadili ruganlara da dolabınızda yer açabilirsiniz.

Ceketlerden sonra en favorim; renkli kürkler! 80’lerin modası bu sene yeniden canlanacak ve pastel tonlardan oluşan kürkler, bu kış içimizi ısıtacak. Bir de size tavsiyem; bu sezon bol kıyafetleri tercih ederek rahat ve şık kombinler yapıp, tarz görünebilirsiniz.

MAKYAJDA PARLAK DÖNEM BAŞLIYOR…

Caddemag aktüel yaşam dergisi

Mükemmel makyajın olmazsa olmazı nemlendirilmiş bir cilttir. Özellikle soğuktan dolayı oluşan kuru ciltler için bol bol nemlendiriciler kullanmanızı öneririm. Yeni yılın makyaj önerileri arasında ışıltılı, metalik ve parlak rujlar tercih ediliyor. Ve yine parlak fondotönler ve farlar makyajın tamamlayıcı ürünlerini oluşturuyorlar. Günlük yaşamda sadelikten yana olsanız bile özellikle Yılbaşı gecesi makyajı için ışıltılı kozmetik ürünlerini tercih ederek, farklılık yaratabilirsiniz. Tuğçe’den ufak bir güzellik önerisi gelsin ☺ Işıltılı bir allık ya da
aydınlatıcınız yoksa allığınızın üzerine her yerden satın alabileceğiniz toz simler katarak ışıltılı bir makyaj elde edebilirsiniz. Tuğçe Yağmur İle Moda

TUĞÇE İLE D.I.Y (DO IT YOURSELF) / KENDİN TASARLA


Ayakkabınızın modelinden sıkılmış olabilirsiniz veya önleri eskimiş olan bez ayakkabılarınızı yepyeni bir hale çevirebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olanlar; tutkal, 1 kutu gold ya da lame sim ve bir 1 paket yapıştırma taş. Tutkalı bir fırça yardımıyla ayakkabının üzerine sürüyoruz ve ardından simleri ufak bir süzgeçle serpme yöntemiyle boşluk kalmayacak şekilde uyguluyoruz. Ayakkabının ön kısmını ise taşlarla istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

Tuğçe Yağmur İle Moda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here