Türk kahvesi, ZUCHEX 2018’de yeni ufuklara açılıyor!

0
178
Türk kahvesi, ZUCHEX 2018’de yeni ufuklara açılıyor!

Tarsus Turkey / Life Media tarafından 13-16 Eylül tarihlerinde 29.’su düzenlenecek olan ULUSLARARASI ZUCHEX Züccaciye, Ev Eşyaları, Dekoratif Ürünler ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı, sergilenen ürün çeşitliliğinin yanı sıra dört güne yayılan kültürel etkinlikleriyle de göz dolduruyor. Zuchex 2018 kapsamında, Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği’nin desteğiyle ilk kez gerçekleştirilen “Türk Kahvesinde Yeni Ufuklar” etkinliğinde, ünlü kahve markalarının yarattığı farklı harmanlarla hazırlanan Türk kahveleri 4 kategoride yarışacak. Fuar alanına kurulacak özel meydanda 4 gün boyunca kahve makinesi ve elektrikli cezveleriyle yer alacak firmalar, ziyaretçilere Türk Kahvesi şöleni yaşatacaklar.

Uluslararası Zuchex, dünya genelinde tam 206 ülkeye ürün satışı gerçekleştiren züccaciye sektörünü, 29. kez Tüyap Beylikdüzü’nde buluşturuyor. Yurt içi ve yurt dışından 550 firmanın katılımı beklenen Uluslararası Zuchex 2018’de sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, çelik mutfak eşyalarından dekoratif mobilya ve ev aksesuarlarına, ev tekstilinden cam, porselen ve seramiğe, plastik ev gereçlerinden, aydınlatma ve banyo & mutfak aksesuarlarına kadar binlerce tasarım sergilenecek.

Sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek olan ZUCHEX 2018, sunacağı eşsiz ticaret fırsatları ve yeniliklerin yanı sıra birbirinden özel etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Bu kapsamda, Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği’nin (TKKAD) desteğiyle ülkemizde yapılan ilk kahve harmanı yarışması Zuchex 2018’in ev sahipliğinde gerçekleşecek. Mutfak Dostları Derneği’nin desteğiyle düzenlenen “Anadolu Tadında Lezzetler” etkinliğinde ise  Türkiye’nin ünlü şefleri, yerel lezzetleri yeniden yorumlarken, kurulacak tasarım atölyesinde de sektörün önde gelen isimleri seramik tabaklar, fincanlar ve muglar üzerinde yaratıcılıklarını sergileyecek. Tüyap Beylikdüzü’nün 11 salonunda birden sezonun en yeni trendlerinin bir arada sunulacağı Zuchex 2018’in bir başka renkli etkinliğinde ise katılımcı markalar, “en şık akşam sofrası” seçilebilmek için yarışacak.

Ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren imalatçı, ihracatçı, ithalatçı ve distribütör firmaları, profesyonel satın alma heyetleri, zincir mağaza satın almacıları, bağımsız perakendeciler, toptancı & perakendeci kuruluşlar, bayi ve distribütörler, otel & restoran işletmecileri, catering ve organizasyon şirketleri, kurumsal hediyelik eşya satın almacıları, üretici ve ithalatçı firma yetkilileriyle 29. kez bir araya getiren ZUCHEX 2018 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, www.zuchex.com adresini ziyaret edebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here